Venkovní prostory

Venkovní prostory domova pro seniory tvoří krásná rozlehlá zahrada a přírodní park.

Rozhlehlá zahrada v okolí Seniorcentra Pohoda byla pečlivě vytvořena architekty s velkou pozorností na detaily.

Pro psychiku seniorů je velmi důležité, aby neztratili kontakt s přírodou. To je důvod, proč venkovní prostory domova pro seniory obsahují také turistické stezky, které spojují dům s přírodním parkem. V parku chováme daňky, které naši senioři rádi krmí.

Na pozemku jsme vytvořili také domácí zahradu, kde mohou obyvatelé trávit svůj volný čas prací na zeleninových záhoncích. Můžete si také vytvořit vlastní zahradu s květinami a bylinkami podle svých představ.

Velká pergola nabízí dostatek prostoru pro slavnosti. Tam si mohou obyvatelé také sednout na hru nebo si jen tak povídat.

Kromě toho přímo před domovem pro seniory najdete velmi oblíbený rybník obklopený lavičkami a krásnou vegetací.  Tam si mohou obyvatelé užívat přírody a jednoduše „nechat svou mysl bloudit“. Pokud chcete, můžete také rybařit a lovit kapry v rybníku.

Vlastní zahrádka, kde klienti mohou pěstovat zeleninu ve vyvýšených záhonech.

Naučné stezky – Aromaterapie spojená s procházkou. Léčba pomocí vůní“. Je složen ze dvou slov: „aroma“ – vůně a „terapie“🌸

Naučné stezky – Aromaterapie spojená s procházkou. Léčba pomocí vůní“. Je složen ze dvou slov: „aroma“ – vůně a „terapie“🌸

Chcete vidět víc? Nově jsme pro vás připravili virtuální prohlídku

Sledujte nás také na Facebooku >>