Wellness

Kneippův chodník

Střídání teplé a studené vody má spoustu pozitivních účinků na naše zdraví. Kneippův chodník například může vyřešit problém stále studených nohou, neboť střídání tepla a chladu spolu s chozením po oblázcích zlepšuje krevní oběh nohou. Kromě toho ale tato léčebná procedura pomáhá také při bolestech hlavy.

Pravidelné opakování této procedury zvýší odolnost vašeho organismu. Kneippův chodník působí jako prevence proti různým nachlazením, migrénám i problémům s krevním oběhem. Po proceduře se budete cítit svěže a uvolněně, protože Kneippův chodník působí blahodárně také na vaši psychiku.

Celková ruční masáž

Klasická masáž je regeneračním procedura, která vás zbaví bolestí zad a šíje, způsobených nadměrnou nebo jednostrannou zátěží, následkem nevhodného pohybu, či stresem. Masáž také pomáhá proti únavě, nedostatku energie a proti stresu. 

Účinky: zmírnění bolesti, snížení svalového napětí, zlepšení prokrvení a látkové výměny, regenerace organizmu, snížení únavy, přispívá k vyloučení škodlivých látek

Perličková koupel

Perličková koupel proudem stlačeného vzduchu jemně masíruje kůži a podkoží. Vzduch vychází z drobných trysek umístěných na dně vany, bubliny procházejí koupelí a způsobují třením o povrch těla jemnou masáž. Tím je vyvolán sedativní účinek, který má blahodárný vliv na psychiku i fyzickou kondici, zbavuje pocitů bolesti a napětí.

Rašelinové zábaly

Rašelinové zábaly jsou jednou z forem lokální teploléčby využívající přírodního léčivého zdroje. Rašelinové zábaly snižují bolest a zlepšují pohyblivost. 

Předností rašelinového zábalu je pomalé a postupné uvolňování tepla, proto ho lze aplikovat po vyšetření a celkovém zhodnocení zdravotního stavu lékařem i pacientům s kompenzovaným oběhovým onemocněním.